Laagri Montessori Lastehoid

Laagri Montessori Lastehoid

Väike Päike avas sügisel 2023 Laagri Seljaku tänava majas Montessori hoiurühma 1,5-3-aastastele lastele, kuhu on loodud Montessori pedagoogikal põhinev unikaalne arengukeskkond.

Montessori rühm julgustab ja soodustab lapse iseseisvust tema loomulikus arengutempos. Meie missioon on suunata laste energiat ja uudishimu arendamaks nende täielikku arengupotentsiaali turvalises, armastavas ja kinnistavas keskkonnas.

Lastehoiu juhataja:
Avely Valdes
Telefon: +372 502 8862
Avely Valdes

Lastehoiust

 • Oleme loonud Montessori pedagoogikal põhineva unikaalse arengukeskkonna.
 • Montessori rühm julgustab ja soodustab lapse iseseisvust tema loomulikus arengutempos.
 • Igasse hommikusse on planeeritud 2-tunnine katkematu tööperiood samuti viibime iga ilmaga õues.
 • Lapsehoiu juhendaja Margarita Raaliste on läbinud Association Montessori Internationale (AMI) 0-3 vanuseastme koolituse.
 • Montessori hoiurühmas on kokku 14 last vanuses 1-3 aastat. Rühma komplekteerimise juures on arvestatud, et laste vanused oleksid jaotatud ühtlaselt ning toetaksid laste sotsiaalset arengut.
 • Rühm on avatud viiel päeval nädalas 8:30-16:30.

Juhendaja Margarita Raaliste

 

Väike Päike Laagri Montessori lastehoiu rühma juhendaja Margarita Raaliste on 3 lapse ema ja tegevusterapeut, kes on pärit Lätist. Eestis elab ta alates 2015. aastast. Ta on töötanud täiskasvanute ja laste tegevusterapeudina nii Lätis kui ka Eestis. Alates 2022. aastast on Margarita atesteeritud AMI (Association Montessori Internationale) juhendaja 0—3-aastaste laste vanuserühmas (koolitaja Patricia Wallner / Holland). Lisaks on Margarita läbinud AMI 0-3  ja 3-6 vanuseastme assistendi koolitused.

Margarita viib juhendajana läbi Montessori vanema ja lapse mängurühmi, et pakkuda arendavat ja põnevat keskkonda juba varasest lapsepõlvest. Margarita peab oma  igapäevatöös  oluliseks, et Montessori poolt ettevalmistatud keskkond arendab väikelaste iseseisvust ja keskendumisvõimet; õpetab konkreetseid eluks vajalikke oskusi ja enesekindlust, kuid mis veelgi olulisem, arendab oskust teha ise valikuid.

Margarita räägib läti, eesti, vene ja inglise keelt.

LASTEHOIU HINNAKIRI

Kodukord
Töökorralduse põhimõtted

LASTEHOIU PERE

 • Margarita Raaliste';
  Margarita Raaliste
  Montessori rühma juhendaja
 • Karin Anderson';
  Karin Anderson
  Montessori rühma assistent
 • Veoletta Juhanson';
  Veoletta Juhanson
  Montessori rühma assistent

Meie asukoht