Laagri Montessori Lastehoid

Laagri Montessori Lastehoid

Väike Päike on avamas sügisel 2023 Laagri piirkonnas Montessori Lastehoiu 1,5-3-aastastele lastele.

Juhime tähelepanu, et tegemist on eelregistreeringuga ja see ei taga kohta lastehoius.

Piirkonna juht:
Janne Ojanurm
Telefon: +372 56 897 123
Janne Ojanurm

Lastehoiust

Kodukord
Töökorralduse põhimõtted

  • Väike Päike Montessori lastehoius on loodud Montessori pedagoogikal põhinev unikaalne arengukeskkond.
  • Meie missioon on suunata laste energiat ja uudishimu arendamaks nende täielikku arengupotentsiaali turvalises, armastavas ja kinnistavas keskkonnas.
  • Montessori rühm julgustab ja soodustab lapse iseseisvust tema loomulikus arengutempos.
  • Lapsehoiu juhendaja Margarita Raaliste on läbinud Association Montessori Internationale (AMI) 0-3 vanuseastme koolituse.
  • Montessori hoiurühmas on kokku 14 last vanuses 1-3 aastat. Rühma komplekteerimise juures on arvestatud, et laste vanused oleksid jaotatud ühtlaselt ning toetaksid laste sotsiaalset arengut.
  • Rühm on avatud viiel päeval nädalas 8:30-16:30.
  • Igasse hommikusse on planeeritud 2-tunnine katkematu tööperiood samuti viibime iga ilmaga õues.

Juhendaja Margarita Raaliste

Väike Päike Laagri Montessori lastehoiu rühma juhendaja Margarita Raaliste on 3 lapse ema ja tegevusterapeut, kes on pärit Lätist. Eestis elab ta alates 2015. aastast. Ta on töötanud täiskasvanute ja laste tegevusterapeudina nii Lätis kui ka Eestis. Alates 2022. aastast on Margarita atesteeritud AMI (Association Montessori Internationale) juhendaja 0—3-aastaste laste vanuserühmas (koolitaja Patricia Wallner / Holland). Lisaks on Margarita läbinud AMI 0-3  ja 3-6 vanuseastme assistendi koolitused.

Margarita viib juhendajana läbi Montessori vanema ja lapse mängurühmi, et pakkuda arendavat ja põnevat keskkonda juba varasest lapsepõlvest. Margarita peab oma  igapäevatöös  oluliseks, et Montessori poolt ettevalmistatud keskkond arendab väikelaste iseseisvust ja keskendumisvõimet; õpetab konkreetseid eluks vajalikke oskusi ja enesekindlust, kuid mis veelgi olulisem, arendab oskust teha ise valikuid.

Margarita räägib läti, vene, inglise ja üsna hästi eesti keelt.

 

 

Meie asukoht