Kontakt

Tuukri 11, Tallinn
info@lasteklubi.ee
+372 50 509 41

Tegevjuht Grete Miilen: grete.miilen@lasteklubi.ee
Büroojuht Marion Miilen:  +372 502 4931 / marion.miilen@lasteklubi.ee
Sekretär-assistent Ly Pääro +372 505 0941 / info@lasteklubi.ee
Lastehoiu valdkonnajuht Siret Leinpuu: +372 58 439 889 / siret.leinpuu@lasteklubi.ee
Huvikooli valdkonnajuht Marju Saar: +372 55 547 909 / huvikool@lasteklubi.ee
Haridustehnoloogia valdkonna strateeg Mariell Miilvee: +372 51 19 745 / mariell.miilvee@lasteklubi.ee
Psühholoog Olga Luptova: +372 53 091 541 / olga.luptova@lasteklubi.ee
Avatud suhete juht Kristi Stahl: +372 55 605 267 / kristi.stahl@lasteklubi.ee
Turundus ja reklaam Liivika Tensok: +372 55 539 562 / turundus@lasteklubi.ee

Kesklinna Lastehoid, Tuukri 11, Tallinn
+372 56 897 123 / kesklinn@lasteklubi.ee

Kalamaja Lastehoid, Tööstuse 47B, Tallinn
+372 58 439 889 / kalamaja@lasteklubi.ee

Rahvusvaheline Lastehoid, Tuukri 64-46, Tallinn
+372 58 866 128 / international@lasteklubi.ee

Mustamäe Lastehoid, Mäealuse 2/1, Tallinn
+372 58 439 889 / mustamae@lasteklubi.ee

Laagri Lastehoid, Valga 10 ja Seljaku põik 6, Laagri, Saue vald
+372 58 439 889 / laagri@lasteklubi.ee

Peetri Lastehoid, Vana-Veski 20, Järveküla, Rae vald
+372 53 896 123 / peetri@lasteklubi.ee

Peetri Õuelastehoid, Vana-Veski tee 22, Järveküla, Rae vald
+372 53 896 123 / peetri@lasteklubi.ee

Viimsi Lastehoid, Soosepa põik 2a, Pärnamäe küla, Viimsi vald
+372 58 284 903 / hoid@lasteklubi.ee

Viimsi Lasteaed, Kraavi tee 1, Pärnamäe küla, Viimsi vald
+372 50 56 510 / viimsilasteaed@lasteklubi.ee

Tartu Lastehoid, Tiigi 78, Tartu
+372 58 873 973 / tartuhoid@lasteklubi.ee

Tartu Lasteaed, Tiigi 78, Tartu
+372 58 844 713 / tartu@lasteklubi.ee

Väike Päike Huvikool
+372 55 547 909 / huvikool@lasteklubi.ee