Kontakt

Tuukri 11, Tallinn
info@lasteklubi.ee
+372 50 509 41

Sekretär Ly Pääro +372 505 0941 / info@lasteklubi.ee
Lastehoidude piirkonna juht Janne Ojanurm: +372 56 897 123 / janne.ojanurm@lasteklubi.ee
Viimsi Lasteaia tegevjuht Mari Soosalu: +372 505 6510 / viimsilasteaed@lasteklubi.ee
Tartu Lasteaia tegevjuht Merlyn Toom:  +372 5887 4713 /  tartu@lasteklubi.ee
Avatud suhete juht Kristi Stahl: +372 55 605 267 / kristi.stahl@lasteklubi.ee
Turundus ja reklaam Liivika Tensok: +372 55 539 562 / turundus@lasteklubi.ee
Personalijuht Marion Miilen:  +372 502 4931 / marion.miilen@lasteklubi.ee
Haridustehnoloogia valdkonna strateeg Mariell Miilvee: +372 51 19 745 / mariell.miilvee@lasteklubi.ee
Digitaalmeedia projektijuht Simone Soomuste: simone.soomuste@lasteklubi.ee
Psühholoog Olga Luptova: +372 53 091 541 / olga.luptova@lasteklubi.ee
Partner Grete Miilen: +372 515 5015 / grete.miilen@lasteklubi.ee
Partner Sven Soomuste: +372 501 4731 / sven.soomuste@lasteklubi.ee
Partner Marju Saar: +372 555 47909 / marju.saar@lasteklubi.ee

Kesklinna Lastehoid, Tuukri 11, Tallinn
+372 507 6249 / kesklinnahoid@lasteklubi.ee

Kalamaja Lastehoid, Tööstuse 47B, Tallinn
+372 511 6352 / kalamaja@lasteklubi.ee

Rahvusvaheline Lastehoid, Tuukri 64-46, Tallinn
+372 5886 6128 / international@lasteklubi.ee

Mustamäe Lastehoid, Mäealuse 2/1, Tallinn
+372 510 7758 / mustamae@lasteklubi.ee

Laagri Valga Lastehoid, Valga 10, Laagri, Saue vald
+372 501 8217 / laagrihoid@lasteklubi.ee

Laagri Seljaku Lastehoid, Seljaku põik 6, Laagri, Saue vald
+372 502 8862 / laagri@lasteklubi.ee

Peetri Lastehoid, Vana-Veski 20, Järveküla, Rae vald
+372 515 1263 / peetrihoid@lasteklubi.ee

Peetri Õuelastehoid, Vana-Veski tee 22, Järveküla, Rae vald
+372 503 7408 / ouehoid@lasteklubi.ee

Viimsi Lastehoid, Soosepa põik 2a, Pärnamäe küla, Viimsi vald
+372 503 7408 / viimsihoid@lasteklubi.ee

Viimsi Lasteaed, Kraavi tee 1, Pärnamäe küla, Viimsi vald
+372 505 6510 / viimsilasteaed@lasteklubi.ee

Tartu Lastehoid, Tiigi 78, Tartu
+372 5887 4713 / tartu@lasteklubi.ee

Tartu Lasteaed, Tiigi 78, Tartu
+372 5884 4713 / tartu@lasteklubi.ee

Väike Päike Huvikool
+372 5554 7909 / huvikool@lasteklubi.ee