Väikese Päikese pere

Väike Päike Lasteklubisse kuulub 9 lastehoiu maja ja 2 lasteaeda ning meie kõikides asukohtades tegutseb ka huvikool.

Väikese Päikese peres on erinevates üksustes õpetajaid, lapsehoidjaid, huviringide juhendajaid ja abipersonali kokku üle 100.

Kui soovid meie päikselise perega liituda, siis võta meiega ühendust või jälgi meie tööpakkumisi.

Meie toredate pereliikmetega erinevates üksustes, saab tutvuda allpool.

Kontor

  • Grete Miilen
    Grete Miilen
    Tegevjuht
  • Marion Miilen
    Marion Miilen
    Büroojuht
  • Siret Leinpuu
    Siret Leinpuu
    Lapsehoiu valdkonna juht
  • Marju Saar
    Marju Saar
    Huvikooli juht
  • Marii Maamägi
    Marii Maamägi
    Haridustehnoloogia valdkonna juht
  • Liivika Tensok
    Liivika Tensok
    Turundusjuht
  • Kristi Stahl
    Kristi Stahl
    Avatud suhete juht

Kesklinna Lastehoid

  • Janne Ojanurm
    Janne Ojanurm
    Lastehoiu juhataja
  • Jaana Rosi
    Jaana Rosi
    Vanemhoidja
  • Merle Nõmmik
    Merle Nõmmik
    Lapsehoidja
  • Elen Uuk
    Elen Uuk
    Lapsehoidja
  • Eva Nipernado
    Eva Nipernado
    Lapsehoidja
  • Minna Pert
    Minna Pert
    Võimlemisõpetaja
  • Anna-Maria Vaino
    Anna-Maria Vaino
    Muusikaõpetaja

Rahvusvaheline Lastehoid

  • Sara Romo
    Sara Romo
    Vanemhoidja-õppejuht
  • Karin Leevald
    Karin Leevald
    Lapsehoidja
  • Liisbeth Kallakmaa
    Liisbeth Kallakmaa
    Lapsehoidja
  • Marleyn-Cristin Kallas
    Marleyn-Cristin Kallas
    Lapsehoidja
  • Cätly Talvik
    Cätly Talvik
    Muusikaõpetaja

Mustamäe Lastehoid

  • Marii Susi
    Marii Susi
    Vanemhoidja
  • Tiina-Mai Liiv
    Tiina-Mai Liiv
    Lapsehoidja, võimlemisõpetaja
  • Liina Valk
    Liina Valk
    Lapsehoidja
  • Liis Tintso
    Liis Tintso
    Lapsehoidja

Laagri Lastehoid

  • Avely Valdes
    Avely Valdes
    Vanemhoidja
  • Elina Eismel
    Elina Eismel
    Vanemhoidja
  • Janne Loite
    Janne Loite
    Lapsehoidja
  • Tuulikki Tuul
    Tuulikki Tuul
    Lapsehoidja
  • Piret Põldma
    Piret Põldma
    Lapsehoidja
  • Tiina-Mai Liiv
    Tiina-Mai Liiv
    Võimlemisõpetaja
  • Anna-Maria Vaino
    Anna-Maria Vaino
    Muusikaõpetaja
  • Eveli Pappel
    Eveli Pappel
    Hetkel lapsega kodune
  • Marit Sõmer
    Marit Sõmer
    Hetkel lapsega kodune
  • Janne R.
    Janne R.
    Hetkel lapsega kodune

Peetri Lastehoid

  • Janne Ojanurm
    Janne Ojanurm
    Lapsehoiu juhataja
  • Kaisi Kivistu
    Kaisi Kivistu
    Vanemhoidja
  • Kristin Sõber
    Kristin Sõber
    Lapsehoidja
  • Diana Tihamets
    Diana Tihamets
    Lapsehoidja
  • Renate Veber
    Renate Veber
    Lapsehoidja
  • Maive Lille
    Maive Lille
    Muusikaõpetaja
  • Minna Pert
    Minna Pert
    Võimlemisõpetaja
  • Merit Köster
    Merit Köster
    Lapehoidja

Peetri Õuelastehoid

  • Janne Ojanurm
    Janne Ojanurm
    Lapsehoiu juhataja
  • Kadri Kaarus
    Kadri Kaarus
    Lapsehoidja-õppejuht
  • Kairi Timusk
    Kairi Timusk
    Lapsehoidja
  • Minna Pert
    Minna Pert
    Võimlemisõpetaja

Viimsi Lastehoid

  • Teele Altmäe
    Teele Altmäe
    Lastehoiu juhataja, lapsehoidja
  • Merle Sarapuu
    Merle Sarapuu
    Lapsehoidja
  • Merike Valk
    Merike Valk
    Lapsehoidja
  • Maive Lille
    Maive Lille
    Muusikaõpetaja

Tartu Lastehoid

  • Raigi Tameri
    Raigi Tameri
    Lastehoiu juhataja
  • Anneli Tirp
    Anneli Tirp
    Lapsehoidja
  • Maris Sepp
    Maris Sepp
    Lapsehoidja
  • Heli Põder
    Heli Põder
    Võimlemisõpetaja
  • Maia Kapsi
    Maia Kapsi
    Muusikaõpetaja

Viimsi Lasteaed

  • Kärolin Kaarlep
    Kärolin Kaarlep
    Lasteaia juhataja
  • Siret Rausk
    Siret Rausk
    Raamatupidaja
  • Marii Maamägi
    Marii Maamägi
    Haridustehnoloog
  • Erlike Pinsel
    Erlike Pinsel
    Valge rühma õpetaja
  • Imbi Alpius
    Imbi Alpius
    Valge rühma abiõpetaja
  • Sille Rähn
    Sille Rähn
    Kollase rühma õpetaja
  • Mari-Liis Vesiallik
    Mari-Liis Vesiallik
    Kollase rühma abiõpetaja
  • Külli Kruusmann
    Külli Kruusmann
    Kollase rühma abiõpetaja
  • Heleri Leppik
    Heleri Leppik
    Rohelise rühma õpetaja
  • Merylin Tandre
    Merylin Tandre
    Rohelise rühma õpetaja
  • Kristina Vee
    Kristina Vee
    Rohelise rühma abiõpetaja
  • Kristi Leppmets
    Kristi Leppmets
    Helesinise rühma õpetaja
  • Silve Kuusik
    Silve Kuusik
    Helesinise rühma abiõpetaja
  • Ljudmila Katskova
    Ljudmila Katskova
    Helesinise rühma abiõpetaja
  • Annaliisa Luidre
    Annaliisa Luidre
    Punase rühma õpetaja
  • Irina Gross
    Irina Gross
    Punase rühma õpetaja
  • Kaie Grinkin
    Kaie Grinkin
    Punase rühma abiõpetaja
  • Kelly Rahumägi
    Kelly Rahumägi
    Oranži rühma õpetaja
  • Carme Aan
    Carme Aan
    Oranži rühma abiõpetaja
  • Veronika Lužetskaja
    Veronika Lužetskaja
    Oranži rühma abiõpetaja
  • Karmen Vananurm
    Karmen Vananurm
    Sinise rühma õpetaja
  • Sirly Rea
    Sirly Rea
    Sinise rühma abiõpetaja
  • Kristel Valli
    Kristel Valli
    Sinise rühma abiõpetaja
  • Sigrit Koplik
    Sigrit Koplik
    Asendus abiõpetaja
  • Maive Lille
    Maive Lille
    Muusikaõpetaja
  • Angelika Linnamägi
    Angelika Linnamägi
    Liikumisõpetaja
  • Diana Senkel
    Diana Senkel
    Loovliikumiseõpetaja
  • Merike Varandi
    Merike Varandi
    Logopeed
  • Saale Kibin
    Saale Kibin
    Psühholoog
  • Jekaterina Kutšerova
    Jekaterina Kutšerova
    Kokk
  • Natalia Kim
    Natalia Kim
    Köögi abitööline
  • Lidia Pereverzeva
    Lidia Pereverzeva
    Puhastusteenindaja
  • Kaur Madis Paldis
    Kaur Madis Paldis
    Abitööline
  • Kärt Veber
    Kärt Veber
    Lapseootuspuhkusel
  • Liisi Sharma
    Liisi Sharma
    Hetkel lapsega kodune
  • Ehtel Siidro
    Ehtel Siidro
    Hetkel lapsega kodune
  • Anna Kovalevskis
    Anna Kovalevskis
    Hetkel lapsega kodune
  • Kerli Lainvoo
    Kerli Lainvoo
    Hetkel lapsega kodune

Tartu Lasteaed

  • Raigi Tameri
    Raigi Tameri
    Lasteaia juhataja
  • Tiina Ruus-Ruusa
    Tiina Ruus-Ruusa
    Õppejuht
  • Kaili Olgo
    Kaili Olgo
    Õpetaja
  • Piret Saar
    Piret Saar
    Õpetaja
  • Merike Milius
    Merike Milius
    Abiõpetaja
  • Katy Männiste
    Katy Männiste
    Abiõpetaja
  • Diana Teider
    Diana Teider
    Abiõpetaja
  • Krista Nigol
    Krista Nigol
    Abiõpetaja
  • Maimu Kolossova
    Maimu Kolossova
    Abiõpetaja
  • Ketlin Klaaser
    Ketlin Klaaser
    Abiõpetaja
  • Jelena Vassiljeva
    Jelena Vassiljeva
    Abiõpetaja
  • Heli Põder
    Heli Põder
    Liikumisõpetaja
  • Maia Kapsi
    Maia Kapsi
    Muusikaõpetaja
  • Elen Soe
    Elen Soe
    Hetkel lapsega kodune

Huvikool

  • Marju Saar
    Marju Saar
    Huvikooli juhataja
  • Saale Kibin
    Saale Kibin
    Psühholoog-nõustaja
  • Liis Avarmaa
    Liis Avarmaa
    Logopeed
  • Juta Lusti
    Juta Lusti
    Füsioterapeut
  • Kadi Kuusk
    Kadi Kuusk
    Füsioterapeut
  • Tiina-Mai Liiv
    Tiina-Mai Liiv
    Võimlemise juhendaja, beebide massaaž ja ujutamine
  • Kristin Tammeoks
    Kristin Tammeoks
    Beebide võimlemise juhendaja
  • Minna Pert
    Minna Pert
    Beebide võimlemise juhendaja
  • Maive Lille
    Maive Lille
    Beebide muusika ja lauluklubi juhendaja
  • Anna-Maria Vaino
    Anna-Maria Vaino
    Beebide muusika ja loovuse juhendaja
  • Marii Maamägi
    Marii Maamägi
    Robootika juhendaja
  • Kristina Vee
    Kristina Vee
    Robootika juhendaja
  • Diana Pärnamaa
    Diana Pärnamaa
    Robootika juhendaja
  • Küllike Tilk
    Küllike Tilk
    Inglise keele juhendaja
  • Kerttu Tänav
    Kerttu Tänav
    Zumba treener
  • Merike Varandi
    Merike Varandi
    Lugemisringi juhendaja
  • Merylin Pavel
    Merylin Pavel
    Jooga treener
  • Oscar Tammemäe
    Oscar Tammemäe
    Judo treener
  • Anna-Marie Vara
    Anna-Marie Vara
    Akrobaatika treener
  • Siret Leinpuu
    Siret Leinpuu
    Kokandusringi juhendaja