Väikese Päikese pere

Väikese Päikese pere

Väike Päike Lasteklubisse kuulub 9 lastehoiu maja ja 2 lasteaeda ning meie kõikides asukohtades tegutseb ka huvikool.

Väikese Päikese peres on erinevates üksustes õpetajaid, lapsehoidjaid, huviringide juhendajaid ja abipersonali kokku üle 100.

Kui soovid meie päikselise perega liituda, siis võta meiega ühendust või jälgi meie tööpakkumisi.

Meie toredate pereliikmetega erinevates üksustes, saab tutvuda allpool.

Kontor

  • Grete Miilen
    Grete Miilen
    Tegevjuht
  • Sven Soomuste
    Sven Soomuste
    Arendus- ja finantsjuht
  • Marion Miilen
    Marion Miilen
    Büroojuht
  • Siret Leinpuu
    Siret Leinpuu
    Lapsehoiu valdkonna juht
  • Marju Saar
    Marju Saar
    Huvikooli juht
  • Olga Luptova
    Olga Luptova
    Psühholoog
  • Marii Maamägi
    Marii Maamägi
    Haridustehnoloogia valdkonna strateeg
  • Liivika Tensok
    Liivika Tensok
    Turundusjuht
  • Kristi Stahl
    Kristi Stahl
    Avatud suhete juht

Kesklinna Lastehoid

  • Janne Ojanurm
    Janne Ojanurm
    Lastehoiu juhataja
  • Kärol Saareleht
    Kärol Saareleht
    Vanemhoidja
  • Merle Nõmmik
    Merle Nõmmik
    Lapsehoidja
  • Elen Uuk
    Elen Uuk
    Lapsehoidja
  • Eva-Maria Lutus
    Eva-Maria Lutus
    Lapsehoidja
  • Anna-Maria Vaino
    Anna-Maria Vaino
    Muusikaõpetaja
  • Gerli Jahimaa
    Gerli Jahimaa
    Võimlemisõpetaja
  • Jaana Rosi
    Jaana Rosi
    Hetkel lapsega kodune
  • Eva Nipernado
    Eva Nipernado
    Hetkel lapsega kodune

Rahvusvaheline Lastehoid

  • Karin Leevald
    Karin Leevald
    Lapsehoidja
  • Kielo Reinikainen
    Kielo Reinikainen
    Lapsehoidja
  • Cätly Talvik
    Cätly Talvik
    Muusikaõpetaja
  • Karen Kohv
    Karen Kohv
    Lapsehoidja

Mustamäe Lastehoid

  • Liis Tintso
    Liis Tintso
    Vanemhoidja
  • Tiina-Mai Liiv
    Tiina-Mai Liiv
    Lapsehoidja, võimlemisõpetaja
  • Maria Lande
    Maria Lande
    Lapsehoidja
  • Karmen Mägi
    Karmen Mägi
    Lapsehoidja
  • Liina Valk
    Liina Valk
    Lapsehoidja

Laagri Lastehoid

  • Laura Seer
    Laura Seer
    Vanemhoidja Valga 10
  • Piret Põldmaa
    Piret Põldmaa
    Lapsehoidja Valga 10
  • Eveli Pappel
    Eveli Pappel
    Lapsehoidja Valga 10
  • Avely Valdes
    Avely Valdes
    Vanemhoidja Seljaku põik 6
  • Janne Loite
    Janne Loite
    Lapsehoidja Seljaku põik 6
  • Tuulikki Tuul
    Tuulikki Tuul
    Lapsehoidja Seljaku põik 6
  • Sirle Salumaa
    Sirle Salumaa
    Lapsehoidja Seljaku põik 6
  • Merlin Orgulas
    Merlin Orgulas
    Lapsehoidja Seljaku põik 6
  • Nele Luhavee
    Nele Luhavee
    Lapsehoidja Seljaku põik 6
  • Tiina-Mai Liiv
    Tiina-Mai Liiv
    Võimlemisõpetaja
  • Anna-Maria Vaino
    Anna-Maria Vaino
    Muusikaõpetaja
  • Janne R.
    Janne R.
    Lapsehoidja Seljaku põik 6

Peetri Lastehoid

  • Janne Ojanurm
    Janne Ojanurm
    Lapsehoiu juhataja
  • Kaisi Kivistu
    Kaisi Kivistu
    Vanemhoidja
  • Eve-Lyn Kareva
    Eve-Lyn Kareva
    Lapsehoidja
  • Steina-Marta Bachmann
    Steina-Marta Bachmann
    Lapsehoidja
  • Külli Leiter
    Külli Leiter
    Lapsehoidja
  • Maive Lille
    Maive Lille
    Muusikaõpetaja
  • Diana Tihamets
    Diana Tihamets
    Hetkel lapsega kodune
  • Kristin Sõber
    Kristin Sõber
    Hektel lapsega kodune

Peetri Õuelastehoid

  • Janne Ojanurm
    Janne Ojanurm
    Lapsehoiu juhataja
  • Kadri Kaarus
    Kadri Kaarus
    Lapsehoidja-õppejuht
  • Kairi Timusk
    Kairi Timusk
    Lapsehoidja
  • Greete Tölpt
    Greete Tölpt
    Lapsehoidja
  • Deivy Aru
    Deivy Aru
    Lapsehoidja

Viimsi Lastehoid

  • Janne Einaste
    Janne Einaste
    Vanemhoidja
  • Väike Päike
    Õnne Vaha
    Lapsehoidja
  • Väike Päike
    Ülle Visnapuu
    Lapsehoidja
  • Maive Lille
    Maive Lille
    Muusikaõpetaja

Tartu Lastehoid

  • Raigi Tameri
    Raigi Tameri
    Lastehoiu juhataja
  • Anneli Tirp
    Anneli Tirp
    Lapsehoidja
  • Maris Sepp
    Maris Sepp
    Lapsehoidja
  • Heli Põder
    Heli Põder
    Võimlemisõpetaja
  • Maia Kapsi
    Maia Kapsi
    Muusikaõpetaja
  • Celia Kuuse
    Celia Kuuse
    Lapsehoidja

Viimsi Lasteaed

  • Kärt Kukk
    Kärt Kukk
    Lasteaia juhataja
  • Heleri Leppik
    Heleri Leppik
    Õppejuht/Rohelise rühma õpetaja
  • Marii Maamägi
    Marii Maamägi
    Haridustehnoloog
  • Erlike Pinsel
    Erlike Pinsel
    Valge rühma õpetaja
  • Sintija Ozola
    Sintija Ozola
    Valge rühma abiõpetaja
  • Angeelika Ojaste
    Angeelika Ojaste
    Valge rühma abiõpetaja
  • Sille Rähn
    Sille Rähn
    Kollase rühma õpetaja
  • Mari-Liis Vesiallik
    Mari-Liis Vesiallik
    Kollase rühma abiõpetaja
  • Külli Kruusmann
    Külli Kruusmann
    Kollase rühma abiõpetaja
  • Merylin Tandre
    Merylin Tandre
    Rohelise rühma õpetaja
  • Kristina Vee
    Kristina Vee
    Rohelise rühma abiõpetaja
  • Kristi Leppmets
    Kristi Leppmets
    Helesinise rühma õpetaja
  • Liis Rostin
    Liis Rostin
    Helesinise rühma abiõpetaja
  • Silve Kuusik
    Silve Kuusik
    Helesinise rühma abiõpetaja
  • Annaliisa Luidre
    Annaliisa Luidre
    Punase rühma õpetaja
  • Irina Gross
    Irina Gross
    Punase rühma õpetaja
  • Marge Mõttus
    Marge Mõttus
    Punase rühma abiõpetaja
  • Kaie Grinkin
    Kaie Grinkin
    Oranži rühma õpetaja
  • Kelly Rahumägi
    Kelly Rahumägi
    Oranži rühma õpetaja
  • Kerli Tomson
    Kerli Tomson
    Oranži rühma abiõpetaja
  • Kertu Tšistjakov
    Kertu Tšistjakov
    Oranži rühma abiõpetaja
  • Kristiin Koster
    Kristiin Koster
    Sinise rühma õpetaja
  • Karmen Vananurm
    Karmen Vananurm
    Sinise rühma õpetaja
  • Sirly Rea
    Sirly Rea
    Sinise rühma abiõpetaja
  • Maive Lille
    Maive Lille
    Muusikaõpetaja
  • Angelika Linnamägi
    Angelika Linnamägi
    Liikumisõpetaja
  • Diana Senkel
    Diana Senkel
    Loovliikumiseõpetaja
  • Merike Varandi
    Merike Varandi
    Logopeed
  • Olga Luptova
    Olga Luptova
    Psühholoog
  • Jekaterina Kutšerova
    Jekaterina Kutšerova
    Kokk
  • Kaur Madis Paldis
    Kaur Madis Paldis
    Abitööline
  • Viktoria Jermakova
    Viktoria Jermakova
    Perenaine
  • Veronika Lužetskaja
    Veronika Lužetskaja
    Hetkel kodune
  • Imbi Alpius
    Imbi Alpius
    Hetkel lapsega kodune
  • Kerli Lainvoo
    Kerli Lainvoo
    Hetkel lapsega kodune
  • Sigrit Koplik
    Sigrit Koplik
    Asendusabiõpetaja
  • Kärt Veber
    Kärt Veber
    Hetkel lapsega kodune
  • Liisi Sharma
    Liisi Sharma
    Hetkel lapsega kodune
  • Ehtel Siidro
    Ehtel Siidro
    Hetkel lapsega kodune
  • Anna Kovalevskis
    Anna Kovalevskis
    Hetkel lapsega kodune

Tartu Lasteaed

  • Raigi Tameri
    Raigi Tameri
    Lasteaia juhataja
  • Tiina Ruus-Ruusa
    Tiina Ruus-Ruusa
    Õppejuht
  • Kaili Olgo
    Kaili Olgo
    Õpetaja
  • Piret Saar
    Piret Saar
    Õpetaja
  • Ketlin Klaaser
    Ketlin Klaaser
    Õpetaja
  • Merike Milius
    Merike Milius
    Abiõpetaja
  • Katy Männiste
    Katy Männiste
    Abiõpetaja
  • Diana Teider
    Diana Teider
    Abiõpetaja
  • Krista Nigol
    Krista Nigol
    Abiõpetaja
  • Maimu Kolossova
    Maimu Kolossova
    Abiõpetaja
  • Jelena Vassiljeva
    Jelena Vassiljeva
    Abiõpetaja
  • Tiiu Naudi
    Tiiu Naudi
    Abiõpetaja
  • Heli Põder
    Heli Põder
    Liikumisõpetaja
  • Maia Kapsi
    Maia Kapsi
    Muusikaõpetaja
  • Elen Soe
    Elen Soe
    Hetkel lapsega kodune

Huvikool

  • Marju Saar
    Marju Saar
    Huvikooli juhataja
  • Olga Luptova
    Olga Luptova
    Psühholoog
  • Saale Kibin
    Saale Kibin
    Psühholoog-nõustaja
  • Liis Avarmaa
    Liis Avarmaa
    Logopeed
  • Krista Kalberg
    Krista Kalberg
    Eripedagoog
  • Juta Lusti
    Juta Lusti
    Füsioterapeut
  • Tiina-Mai Liiv
    Tiina-Mai Liiv
    Võimlemise juhendaja, beebide massaaž ja ujutamine
  • Maive Lille
    Maive Lille
    Beebide muusika ja lauluklubi juhendaja
  • Anna-Maria Vaino
    Anna-Maria Vaino
    Beebide muusika ja loovuse juhendaja
  • Marii Maamägi
    Marii Maamägi
    Robootika juhendaja
  • Kristina Vee
    Kristina Vee
    Robootika juhendaja
  • Küllike Tilk
    Küllike Tilk
    Inglise keele juhendaja
  • Merike Varandi
    Merike Varandi
    Lugemisringi juhendaja
  • Siret Leinpuu
    Siret Leinpuu
    Kokandusringi juhendaja
  • Toni Eylandt
    Toni Eylandt
    Judo juhendaja
  • Diana Zintšenko
    Diana Zintšenko
    Zumba juhendaja
  • Maia Kapsi
    Maia Kapsi
    Muusikaringi juhendaja Tartus
  • Heli Põder
    Heli Põder
    Liikumisringi juhendaja Tartus
  • Marite Lõhmussaar
    Marite Lõhmussaar
    Akrobaatika juhendaja
  • Sergei Bondarev
    Sergei Bondarev
    Korvalli juhendaja