Spordipisikuga nakatamise laager
Sport

Spordipisikuga nakatamise laager

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Viimsi
  • Toimumisaeg: 14.06.21 - 18.06.21
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 140 eur kuni 16.05, 150 eur alates 17.05

Spordipisikuga nakatumine on imelihtne! Selleks tuleb lihtsalt leida ala, mis meeldib ja mille harrastamine rõõmu ja eduelamust pakub. Kui sa ei ole oma ala veel leidnud või soovid midagi uut proovida, siis Spordipisikuga nakatamise laager sobib just sulle!

Laagrisse on oodatud kõik poisid ja tüdrukud olenemata eelnevast sportlikust vormist või kogemusest. Laagri eesmärk on ennast mõnusalt tunda ja läbi mänguliste tegevuste saada teadmisi erinevatest spordialadest ja neid ka  proovida. Pallimängude päeval tutvume ja õpime erinevaid pallimänge. Veepäeval harrastame veesporti. Orienteerumisneljapäeval orienteerume metsas. Kindlasti mängime uusi ning vanu jooksumänge. Laagrinädala jooksul jõuame batuudile hüppama ja ronimisseinale ronima. Saame uusi teadmisi võitluskunstidest ja kergejõustikust. Ajugümnastikat treenime mälumängus ja teistes mõttemängudes.

Põnevat avastamist ja liikumist jagub viieks päevaks! Laagri lõpetame Kuulsaalis bowlingut mängides ja jäätist limpsides.

Laager kestab esmaspäevast-reedeni kell 9.00-17.00.

Laagri osalustasu:
140 eur registreerides kuni 16. maini
150 eur registreerides alates 17. maist
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, materjale ja sooja lõunasööki.

Registreerimine: kodulehel või huvikool@lasteklubi.ee, lisainfo 5554 7909.

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

 

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.