Soosepa Salaselts tegutseb jälle!
Loodus, Loovus, Sport

Soosepa Salaselts tegutseb jälle!

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Viimsi
  • Toimumisaeg: 02.08.21 - 06.08.21
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 140 eur kuni 16.05, 150 eur alates 17.05

Soosepa Salaselts ootab taas uusi ja vanu liikmeid. Kutsutud ja oodatud on kõik, keda huvitavad müsteeriumid ja salapärased juhtumid. Laagris kehastume detektiivideks. Uurime kahtlusaluseid, kogume asitõendeid, võtame näpujälgi, lahendame müsteeriume, otsime juhtlõngu vanalinnast, Haabneeme rannast ja teistest salapärastest kohtadest. Meisterdame detektiivivahendeid, joonistame fotoroboteid ja avastame maskeerimise salapinne. Läheme luurele Soosepa rabasse, kus tuleb lahendada müstiline juhtum kadunud laekaga. Võimalusel luurame ka Viimsi Vabaõhumuuseumis, kus tutvume mererahva eluga ning läbime maastikumängu. Kindlasti teeme detektiivide füüsise ja mälu treeninguid, arendame kiirust, kavalust. Meid ootab katsumusi ja põnevust täis aaretejaht vanalinnas ja viimasel päeval loomulikult salaseltsi kuulumise eksam.

Igasse päeva jagub põnev avastusretk või väljasõit, temaatilised tegevused, lõbusad mängud ja soe lõunasöök. Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

Laager kestab esmaspäevast-reedeni kell 9.00-17.00.

Laagri osalustasu:
140 eur registreerides kuni 16. maini
150 eur registreerides alates 17. maist
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, vajalikke materjale ja sooja lõunasööki ja õhtuoodet.

Registreerimine: kodulehel või huvikool@lasteklubi.ee, rohkem infot tel 5554 7909.

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.