Palju õnne, Tartu Väike Päike!

Palju õnne, Tartu Väike Päike!

Kuigi Tallinnas ja Harjumaal oleme me tegutsenud juba väga pikalt, siis 1. novembril tähistab Tartu Väike Päike oma kolmandat sünnipäeva. Sel õppeaastal käib meie Tartu huvikoolis 20, lapsehoius 14 ning lasteaia kolmes rühmas kokku 54 last. 

Tähistame üheskoos maimikuea lõppu ehk siis õpime veel maailma tundma ja tunnetama, aga oleme juba päris tublid ja asjalikud. Ka direktor Raigi Tameri on õnnelik, et personal on ühtehoidev ja harjunud koos töötama. Lapsevanemad on väga koostööaltid ja valmis suhtlema, pakkuma erinevaid lahendusi, julgevad küsida, soovitada, nõu anda ja vajadusel ka abi pakkuda. Rõõm on tõdeda, et ühisüritustel on vanemate osalus väga suur. Lapsed on muidugi väga asjalikud, maailmale avatud ja loomingulised. 

Kolme aasta sisse mahub väga palju ühiseid ettevõtmisi, toredaid pidusid, külalisi ja väga palju särasilmseid lapsi. Kõige eredamalt on õpetajatele meelde jäänud Eesti Vabariigi sajandaks aastapäevaks korraldatud Omniva margikonkursi võitmine meie sõimerühma laste poolt. Uhke on mõelda, et kõigi selle rühma laste sõrmejäljed on postmargile saanud!Traditsioonid on alles algusjärgus, aga loodame, et Jõululaat ja lasteaia sünnipäeva tähistamine kujunevad iga-aastasteks ettevõtmisteks.

Sünnipäevaks soovime kõigile Väikese Päikese lastele jätkuvat mängulusti ja uudishimu ümbritseva vastu, töötajatele sära silmadesse, vaimujõudu ja tarkust ning kõigile meie sõpradele ja lapsevanematele palju kordaminekuid ja edu oma tegemistes.

Palju õnne, Tartu Väike Päike!