Loeng – Eneseregulatsioonioskuste toetamine

Loeng – Eneseregulatsioonioskuste toetamine

Koolitused toimuvad: Lasteaed Väike Päike ruumides, aadressil Kraavi tee 1, Viimsis
Algusaeg: 18.00 (kestvus 1,5h)
Registreerimine: koolitused@lasteklubi.ee

Koolitus keskendub eneseregulatsioonivõimekuse tähtsustele lapse arengus: mida see oskus aju mõttes tähendab, kuidas avaldub ja mismoodi last parimal moel toetada.

Lapse igapäevaelu on täis ülesandeid, mis meile, täiskasvanutele võivad tunduda enesestmõistetavad, ent on lapse jaoks parajad pähklid ning panevad seeläbi proovile ka vanemate kannatuse. Miks on nii raske oodata? Miks emotsioonid kergesti valla löövad? Miks reeglitest arusaamine ei võrdu veel nendest kinnipidamisega? Õigupoolest seisame täiskasvanutena silmitsi sarnaste väljakutsetega ning meie edu määrab ära see, kui osavateks ja empaatilisteks enesejuhtideks oleme kujunenud. Tingimuste loomisel on seejuures suur jõud.

Koolitusel kavas:

  • Mida eneseregulatsioonivõimekus nii aju tasandil kui reaalses elus tähendab?
  • Mis on probleemse käitumise taga ehk kuidas arenevad enesejuhtimisoskused?
  • Kuidas last edasi aidata?

Koolitajast:
Eva-Maria Kangro on psühholoogiadoktorist ettevõtja, coach ja kolme tütre ema. Oma teadustöös keskendus ta impulsiivse käitumise uurimisele, võttes luubi alla muuhulgas laste eneseregulatsioonioskused ja nende arengu toetamise võimalused.

Eva-Maria on ka iduettevõtte Gamealise kaasasutaja. Tegemist on nõustamisplatvormiga, mis annab vanematele teaduspõhist tagasisidet lapse isiksuseomaduste kohta ja praktilisi nõuandeid, kuidas last lähtuvalt tema individuaalsusest toetada.