Väikeses Päikeses asus tööle psühholoog

Väikeses Päikeses asus tööle psühholoog

Uuest aastast on Väikeses Päikeses tööl psühholoog Olga Luptova, kes omandas 2013. aastal Tallinna Ülikoolis psühholoogia magistrikraadi ja samast aastast töötab laste, noorukite, lastevanemate ja õpetajatega.

Oma töös lastega kasutab Olga erinevaid meetodeid: liivateraapiat, joonistusi, mänge, vestlusi, rühmatöid, motiveerivat intervjueerimist jm.

Psühholoogi teenused on järgmised:

  • Lastevanemate individuaalne nõustamine: võib olla vajalik siis, kui lapsevanem vajab abi (nt lapsevanem tahab teada, kuidas saab oma lapse arengut toetada, kuid ei tea kuidas; lapsevanem on väsinud või läbipõlenud, ei tunne rõõmu lapsega suhtlemisest vms)
  • Lapsevanema ja lapse nõustamine: võib olla vajalik siis, kui lapsevanem või õpetaja näevad, et laps vajab abi (nt lapse käitumine on viimasel ajal muutunud, lapse käitumine erineb teiste samas vanuses laste käitumisest jne).
  • Individuaalne töö lastega: psühholoog koostab individuaalse kava lapsega tegelemiseks lähtudes lapse vajadusest ning tegeleb lapsega üks kord nädalas

Küsige, uurige, tulge! Ärge oodake kuni “põleb”, pöörduge enne kui “põlema hakkab”.

Nõustamine toimub nii eesti kui vene keeles.

Rohkem infot teenuste ja hinnakirja kohta leiate meie kodulehel.
Väike Päike lastehoiu ja lasteaia klientidele on hinnasoodustus 30%.

Psühholoogi tööajad ja vastuvõtu asukohad:

Tuukri 11, Tallinna kesklinnas – esmaspäeviti kell 12-20
Kraavi tee 1, Viimsis – teisipäeviti kell 8-16

Teistel aegadel nõustamine kokkulepel. Vastuvõtule saab registreerida veebilehel, e-maili teel olga.luptova@lasteklubi.ee ja telefonil 53 091 541.