Töötajad hindavad Väikese Päikese mainet kõrgelt

Töötajad hindavad Väikese Päikese mainet kõrgelt

Väikese Päikese kõige suurem rikkus on meie inimesed. Teame, et mida targem ja tegusam on töötaja, seda tugevam saadik on ta meie ettevõttele, sest just töötajad kannavad edasi Väikese Päikese lugu ja filosoofiat. 

Igal kevadel viime oma töötajate seas läbi rahulolu-uuringu, mille üheks osaks on ka ettevõtte bränding. Sel aastal pidime kokkuvõtteid tegema tavapärasest veidi hiljem, sest koroona viiruse leviku tõttu oli kogu töökorraldus erilisem. Seda suurem on rõõm tõdeda, et meie töötajad hindasid sel aastal Väikese Päikese mainet eriliselt kõrgelt. Tervelt 85,6% uuringus osalenud töötajatest hindasid Väikese Päikese brändi tugevaks või väga tugevaks. Ja 90% vastanutest tunneb end Väikeses Päikeses oma inimesena. See annab julgust mõelda veel suuremalt ja kinnitust, et koroona kriisist hoolimata olime oma inimeste jaoks olemas ning teeme õiget asja. 

Oleme uhked ja tänulikud, et meid väärtustatakse ja hinnatakse kvaliteetse alushariduse pakkujana nii ühiskonnas tervikuna kui ka oma ettevõtte siseselt: oleme sel kevadel olnud kaasatud mitmesse Haridus- ja Teadusministeeriumi töögruppi ja loonud koos ERR-iga Lasteekraan.ee lehele arendavat ajaviidet kodustele lastele, kolinud kõigi oma tegemistega paariks kuuks virtuaalsetele platvormidele ja töös on veel mitmeid huvitavaid projekte, mida hetkel avalikustada ei saa. Kõik see on saanud võimalikuks tänu suurepärastele töötajatele, kes on alati valmis kastist välja mõtlema ja meie kõige pöörasemate ideedega kaasa tulema.  Teeme täna kõigile oma töötajatele ühe pika virtuaalse pai, tõepoolest täname teid kõiki nii suure usalduse eest!

Aitäh!

Kristi Stahl
Väike Päike