Meie sõbrad ja koostööpartnerid

 


Soomes välja töötatud pedagoogiline infostüsteem Kindiedays on kasutusel kõikides Väike Päike lasteaedades ja lastehoidudes igapäevatöö jagamiseks ja kaardistamiseks.


ALPA Kids loob koostöös ekspertidega kultuuripõhist, harivat ja mängulist mobiiliplatvormi eelkooliealistele lastele, nende vanematele ja lasteaednikele. HITSA, Tallinna Ülikooli ja ALPA Kids’iga osalesime koosloome programmis, mille eesmärgiks on luua Eesti haridusele kvaliteetseid digilahendusi ja vältida tulevikus olukorda, kus meie õpilastel on võimalik õppida vaid välismaiste rakenduste abil.


Kide Science õppeprogrammi abil saavad lapsed mängulise ja kaasahaarava STEAM-hariduse meistriks. Kide Science ainulaadne pedagoogiline lähenemine põhineb asutaja PhD Jenni Vartiaineni poolt Helsingi Ülikoolis Soomes läbi viidud uuringutel, kus toetatakse laste teaduslikke mõtlemisoskusi, mis ennustavad koolis paremaid õpitulemusi. Selline lähenemine suurendab laste loomulikku uudishimu. Väike Päike Huvikoolis alustas 2020/2021 hooajal Kide Science huviring “Teaduse Võlumaa”.