Seiklusjutte maalt ja merelt
Loodus, Loovus, Sport

Seiklusjutte maalt ja merelt

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Viimsi
  • Toimumisaeg: 11.07.22 - 15.07.22
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 145 eur kuni 08.05, 155 euri alates 9.05

“Seiklusjutte maalt ja merelt” on laager kuhu on oodatud kõik kellel sõna “seiklus” silmad särama ja jalad kihelema paneb. Meie laagris on olulisel kohal aktiivsed tegevused ja omavaheline suhtlemine. Iga päev on sisustatud uue seikluse ja tegevusega.

“Seiklusjutte maalt ja merelt” laagris kehastume seiklusteotsijaks. Nädala jooksul lahendame kaardile märgitud müsteeriumeid, paneme end proovile füüsilistes väljakutsetes, pistame nina loodusteadustesse, tutvume robootika ja liitreaalsusega.

Avastame kokakunsti põnevat maailma ning teeme teaduskatseid.  Vajadusel kutsume appi oma valdkonna professionaalid. Võtame ette matka metsas ja rabasse, kus õpime, kuidas kompassiga liikuda ja maastikul nähtamatuks jääda. Võimalusel valmistame ka ise lõkketoitu.

Laagri jooksul satume vanalinna ja uurime kas sealsetes tornides ikka kummitab ja kindlasti külastame ka ühte põnevat laeva. Avastamisi ja uusi teadmisi jagub tervesse nädalasse. Loomulikult oleme iga päev õues, naudime värsket õhku, jookseme, spordime mängime ja õpime läbi seikluste.

Igasse päeva jagub põnev avastusretk või väljasõit, temaatilised tegevused, lõbusad mängud ja soe lõunasöök. Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

Laager kestab esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00.

Laagri osalustasu:
145 eur registreerides kuni 8. maini
155 eur registreerides alates 9. maist
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, materjale ja sooja lõunasööki.

Registreerimine: kodulehel või info@lasteklubi.ee, lisainfo tel 5554 7909

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.