Muusikaring väikelastele 1-3 a
Muusika

Muusikaring väikelastele 1-3 a

  • Lastele vanuses: 1-3 aastat
  • Asukoht: Viimsi, Kraavi tee 1
  • Toimumisaeg: K 10.30
  • Kestus: 45 minutit
  • Kordus: 1 kord nädalas
  • Juhendaja: Maive Lille
  • Hind: 39 €/kuu; 15 €/kord

Mõnus koht ja aeg vanemale ja lapsele suhtlemiseks läbi rütmide, helide, pillide, laulude ja tantsude. Sellega annate lapsele võimaluse uut avastada ja areneda. Muusikatunnis mängivad lapsed koos vanemaga erinevaid rütmipille, tantsivad ja mängivad muusikamänge.

Arendame laste meloodiataju, rütmitunnet, koordinatsiooni ja erinevate pillide käsitlemise oskusi. Lisaks arenevad lastel sotsiaalsed oskused, keeleline võimekus, diktsioon ja silmaring, vanema ja lapse vahel süveneb harjumus koos tegutseda, suureneb teineteisemõistmine. Rääkima hakkamine on tihedalt seotud laulmisega. Ära pelga, kui sa ise viisi ei pea, see ei ole üldse oluline!

Tundi juhendab Maive Lille:

Huvi muusika ja laulmise vastu on minu sees olnud kogu aeg, mil ma ennast mäletan. Ma olen aktiivne koorilaulja ja minu lemmikfestival on jazzkaar.

Olen lõpetanud Kehra Lastemuusikakooli viiuli eriala ja muusikaõpetaja kutse omandasin Tartu Õpetajate Seminaris. Väikelaste õpetamise juurde jõudsin koos oma kahe lapsega, kellega osalesime palju aastaid muusika- ja võimlemistundides.

Beebide ja väikelaste muusikatunnid pakuvad mulle alati suurt rõõmu. Mina saan olla teile väikseks teejuhiks, et laps saaks sõbraks helide ja muusikamaailmaga.

Tänaseks olen muusikatundide õpetaja olnud 18 aastat. Väikse Päikse huvikoolis toimetanud 10 aastat. Muusika on ühine keel, mis paneb silmad särama ja hinge helisema!

Kohtumiseni tunnis!

Valides mitu huviringi saab arvel soodustust 10%.
Õe-venna soodustus arvel 10%.

Huviringide tasu on koolituskulu, millelt on võimalik taotleda tulumaksu tagastust.