Seiklusjutte maalt ja merelt
Loodus, Loovus, Sport

Seiklusjutte maalt ja merelt

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Laagri
  • Toimumisaeg: 05.07.21 - 09.07.21
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 140 eur kuni 16.05, 150 eur alates 17.05

“Seiklusjutte maalt ja merelt” laagris kehastume uurijateks ning seikluseteotsijaks. Nädala jooksul lahendame kaardile märgitud müsteeriumeid, paneme end proovile füüsilistes väljakutsetes, pistame nina loodusteadustesse, tutvume robootika ja liitreaalsusega. Avastame kokakunsti põnevat maailma ning teeme teaduskatseid.  Vajadusel kutsume appi oma valdkonna professionaalid. Võtame ette matka metsas ja rabasse, kus õpime, kuidas kompassiga liikuda ja maastikul nähtamatuks jääda. Võimalusel valmistame ka ise lõkketoitu. Laagri jooksul satume vanalinna ja uurime kas sealsetes tornides ikka kummitab ja kindlasti külastame ka ühte põnevat laeva.  Avastamisi ja uusi teadmisi jagub tervesse nädalasse.

Igasse päeva jagub põnev avastusretk või väljasõit, temaatilised tegevused, lõbusad mängud ja soe lõunasöök. Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

Laager kestab esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00.

Laagri osalustasu:
140 eur registreerides kuni 16. maini
150 eur registreerides alates 17. maist
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, materjale ja sooja lõunasööki.

Registreerimine: kodulehel või huvikool@lasteklubi.ee, lisainfo tel 5554 7909.

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.