Robootika- ja nutilaager
Loovus, Robootika

Robootika- ja nutilaager

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Viimsi
  • Toimumisaeg: 10.08.20 - 14.08.20
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 120eur kuni 30.04, 130eur alates 01.05

Kas sinu suvest on puudu võimalus uurida reaalse maailma väljakutseid, kasutades võimalike lahenduste loomiseks robootikat? Väike Päike  robootika- ja nutilaager pakub lõbusaid ja praktilisi kogemusi, mis panevad lapsed uurima ümbritsevat maailma. Ole valmis proovima inseneri, disaineri, arhitekti ja leiutaja ametit. Kõik nad tegelevad tuleviku planeerimisega. Kas juba tundub põnev?

Igal päeval on uus lahendust vajav väljakutse, uus läbiviidav katse ja ehitamiseks uus robot. Meie projektid julgustavad probleemide lahendamist ja koostööd - oskused, mis annavad teie lapsele eelise tulevikuks. Oleme laagris teadlikult loonud toetava õpikeskkonna, mis julgustab loovust, uurimist ja praktiliste probleemide lahendamist.

Teie laps võib uurida teemasid, mis ulatuvad hõõrdumise mõjudest autodele kuni elektri juhtimiseni. Meile meeldib leida teemasid, mis õhutavad uudishimu ja panevad teie lapse arendavatesse olukordadesse.

Laagrisse oodatakse 6-10-aastaseid lapsi, kes soovivad robootikat kasutades maailma paremaks muuta, kogeda loovat õhkkonda, leida parimaid kaaslasi ja näha oma kõige pöörasemaid ideid elluärkamas. Põhiteemad: koostöö, kreatiivsus, tehnoloogia, robotid, põnevad külastused.

Laager kestab esmaspäevast-reedeni (5 päeva) kell 9.00-17.00.

Laagri osalustasu:
120eur registreerides kuni 30.aprillini
130eur registreerides alates 1. maist

NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, materjale ja sooja lõunasööki.

Vabandame, laagri kohad on juba täitunud.

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.