Robootika- ja nutilaager
Loovus, Robootika

Robootika- ja nutilaager

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Viimsi
  • Toimumisaeg: 28.06.21 - 02.07.21
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 140 eur kuni 16.05, 150 eur alates 17.05

Kas sinu suvest on puudu võimalus uurida reaalse maailma väljakutseid, kasutades võimalike lahenduste loomiseks robootikat? Väike Päike robootika- ja nutilaager pakub lõbusaid ja praktilisi kogemusi, mis panevad lapsed uurima ümbritsevat maailma. Ole valmis proovima inseneri, disaineri, arhitekti ja leiutaja ametit. Kõik nad tegelevad tuleviku planeerimisega. Kas juba tundub põnev? Igal päeval on uus lahendust vajav väljakutse, uus läbiviidav katse ja ehitamiseks uus robot. Saame tuttavaks selliste robootika vahenditega nagu Lego WeDo 2.0, Ozobot, Bee-Bot, mBot, Makey Makey, Matatalab ja Osmo. Teeme ise elektroonilist muusikat kasutades Makey Makey't ja Mash Machine'i. Tutvume äppidega nagu Stikbot Studio ja Scratch Jr, et ise multikaid teha.

Laagrisse oodatakse 6-9-aastaseid lapsi, keda huvitab robootika- ja digivaldkond. Laagris läbi viidavad tegevused julgustavad probleemide lahendamist ja koostööd - oskused, mis annavad teie lapsele eelise tulevikuks. Oleme laagris teadlikult loonud toetava õpikeskkonna, mis julgustab loovust, uurimist ja praktiliste probleemide lahendamist.

Laagri põhimärksõnad on koostöö, loomingulisus, tehnoloogia, robotid. Igasse päeva jagub põnev avastusretk või väljasõit, temaatilised tegevused, lõbusad mängud ja soe lõunasöök. Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

Laager kestab esmaspäevast-reedeni kell 9.00-17.00.

Laagri osalustasu:
140 eur registreerides kuni 16. maini
150 eur registreerides alates 17. maist
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, vajalikke materjale, sooja lõunasööki ja õhtuoodet.

Registreerimine: kodulehel või huvikool@lasteklubi.ee, lisainfo tel 5554 7909

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

 

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.