Noore moekunstniku/disaineri laager
Kunst, Loovus

Noore moekunstniku/disaineri laager

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Tallinna kesklinn
  • Toimumisaeg: 28.06.21 - 02.07.21
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 140 eur kuni 16.05, 150 eur alates 17.05

Laagrisse ootame lapsi, kellele meeldib moe- ja disainimaailm ning kes tahavad ka ise midagi välja mõelda ja oma kätega valmis teha. Vaatame, kuidas sünnib moeese ideest kuni valmistooteni.

Korraldame inspiratsioonimatka loodusesse, et hiljem välja mõelda juba isklik kangamuster, mille saab digitaliseerida ja pabermodellidele rõivaid disainides kasutada, proovime erinevatest kangatükikestest väiksesemõõdulisi rõivaid välja mõelda.  Mõtleme välja oma soenguid ja sobitame neid meie varem välja mõeldud paber/ kangakollektsioonile. Soenguid proovime teha  ka päriselt ja teineteisele. Saame endale valida glitter tätoveerinugu ja proovida ka hennaga maalimist. Tutvume õmblusmasinaga  ja teeme oma esimesed  õmblusproovid. Valmistame  moeaksessuaari näiteks peapaela või juuksekummi ja viime ellu taaskasutusidee.

Laagri jooksul läheme külla päris moekunstnikule tema ateljeesse. Vaatame kuidas seal töö käib ja kust saab tema oma loominguks inspiratsiooni. Räägime kus saab disaineriks või moekunstnikuks õppida. Tutvume ehtekunstniku tööga ja teeme ise erinevaid ehteid.  Külastame nahakunstniku esinduskauplust ja sealt ideid ammutades teeme ise nahast võtmehoidja ja käevõru. Saame teada, mis on makramee ja valmistame ka selles tehnikas midagi praktilist ja põnevat. Lisaks pistame nina viltimise maailma.

Igasse päeva jagub põnev avastusretk või väljasõit, temaatilised tegevused, lõbusad mängud ja soe lõunasöök. Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

Laager kestab esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00.

Laagri osalustasu:
140 eur registreerides kuni 16. maini
150 eur registreerides alates 17. maist
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, vajalikke materjale ja sooja lõunasööki ja õhtuoodet.

Registreerimine: kodulehel või huvikool@lasteklubi.ee, lisainfo tel 5554 7909.

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

 

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.