Kuidas saada superstaariks
Kunst, Loovus, Muusika

Kuidas saada superstaariks

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Viimsi
  • Toimumisaeg: 09.08.21 - 13.08.21
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 140 eur kuni 16.05, 150 eur alates 17.05

Üks tõeline superstaar on kindlasti enne oma konkreetse eriala leidmist proovinud erinevaid põnevaid suundi. Ka meie laagris on võimalik koos spetsialistidega saada osa erinevate valdkondade telgitagustest ja igapäevaelust.

Moepäeval saame aimu moekunstniku tööst, konstrueerime endale ise taaskasutusmaterjalidest rõivaid ja teeme tutvust õmblusmasinaga. Meediapäeval läheme külla telestuudiosse, kus saame osa reporterite argipäevast. Valmistame ka ise digivahenditega filmiklipi. Fotopäeval tuleb meile külla fotograaf pop-up fotostuudioga ja saame teada, millised on parimad pidistamisnurgad. Võimalusel põikame läbi ka Fotomuuseumist. Rütmi- ja muusikapäeval kehastume DJks ja teeme ise digivahenditega muusikat. Lisaks saame juhiseid, kuidas laulavad tõelised staarid ning õpime kasutama mikrofoni. Päevast ei puudu ka lavaesinemise koolitus. Õhtuks on kõigil selge vähemalt üks lugu viisikandlel. Võimalusel külastame Teatri- ja Muusikamuuseumi.Teatripäeval külastama NUKU muuseumi ning pealelõunal proovime kostüüme, õpime etüüde ja teeme ise nukuteatrit. Laager lõpeb zumbat tantsides ja küpsisetorti süües.

Igasse päeva jagub põnev avastusretk või väljasõit, temaatilised tegevused, lõbusad mängud ja soe lõunasöök. Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

Laager kestab esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00.

Laagrite osalustasu:
140 eur registreerides kuni 16. maini
150 eur registreerides alates 17. maist
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, vajalikke materjale ja sooja lõunasööki ja õhtuoodet.

Registreerimine: kodulehel või huvikool@lasteklubi.ee, lisainfo tel 5554 7909

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.