Kuidas saada superstaariks
Kunst, Loovus, Muusika

Kuidas saada superstaariks

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Viimsi
  • Toimumisaeg: 01.08.22 - 05.08.22
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 145 eur kuni 08.05, 155 euri alates 9.05

Üks tõeline superstaar on kindlasti enne oma konkreetse eriala leidmist proovinud erinevaid põnevaid suundi. Ka meie laagris on võimalik koos spetsialistidega saada osa erinevate valdkondade telgitagustest ja igapäevaelust.

Meediapäeval  läheme külla telestuudiosse, kus saame osa reporterite argipäevast. Valmistame ka ise digivahenditega filmiklipi.

Fotopäeval tuleb meile külla fotograaf pop up fotostuudioga ja saame teada, millised on parimad pidistamisnurgad. Põikame läbi ka Fotografiskast ja osaleme giidituuril.

Rütmi- ja muusikapäeval kehastume DJks ja teeme ise digivahenditega muusikat. Lisaks saame juhiseid, kuidas laulavad tõelised staarid ning õpime kasutama mikrofoni. Päevast ei puudu ka lavaesinemise koolitus.  Õhtuks on kõigil selge vähemalt üks lugu viisikandlel.

Moepäeval konstrueerime endale ise taaskasutusmaterjalidest rõivaid ja teeme tutvust õmblusmasinaga.

Teatripäeval külastame Särevi Teatrituba ja läheme ise ühe lavastuse sisse. Pealelõunal proovime kostüüme, õpime etüüde ja teeme ise nukuteatrit. Laager lõpeb zumbat tantsides ja küpsisetorti süües. Külastame ka Teatri- ja Muusikamuuseumi.

Igasse päeva jagub põnev avastusretk või väljasõit, temaatilised tegevused, lõbusad mängud ja soe lõunasöök. Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

Laager kestab esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00.

Laagrite osalustasu:
145 eur registreerides kuni 8. maini
155 eur registreerides alates 9. maist
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, vajalikke materjale ja sooja lõunasööki ja õhtuoodet.

Registreerimine: kodulehel või info@lasteklubi.ee, lisainfo tel 5554 7909

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.