Kuidas saada superstaariks
Kunst, Loovus, Muusika

Kuidas saada superstaariks

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Viimsi
  • Toimumisaeg: 03.08.20 - 07.08.20
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 120eur kuni 30.04, 130eur alates 01.05

Üks tõeline superstaar on kindlasti enne oma konkreetse eriala leidmist proovinud erinevaid põnevaid suundi. Ka meie laagris on võimalik koos spetsialistidega saada osa erinevate valdkondade telgitagustest ja igapäevaelust.

Moepäeval saame aimu moekunstiniku tööst, konstrueerime endale ise taaskasutusmaterjalidest rõivaid ja esitleme neid tõeliste modellidena moelaval.
Meediapäeval  läheme külla tele- või raadiostuudiosse, kus saame osa reporterite argipäevast. Valmistame ka ise digivahenditega filmiklipi.
Fotopäeval tuleb meile külla fotograaf pop-up fotostuudioga ja saame teada, millised on parimad pidistamisnurgad, grimmeerimise töötoas saame ilunõu ning teeme põnevaid näomaalinguid.
Rütmi- ja muusikapäeval kehastume DJks ja teeme ise digivahenditega muusikat. Lisaks saame juhiseid, kuidas laulavad tõelised staarid ning õpime kasutama mikrofoni. Päevast ei puudu ka lavaesinemise koolitus. Õhtuks on kõigil selge vähemalt üks lugu viisikandlel.
Teatripäeval piilume ühe teatri lavatagustesse ja teeme ringkäigu muusikakoolis. Pealelõunal proovime kostüüme ja õpime etüüde.

Laager kestab esmaspäevast reedeni (5 päeva) kell 9.00-17.00.

Laagrite osalustasu:
120eur registreerides kuni 30.aprillini
130eur registreerides alates 1. maist

NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, materjale ja sooja lõunasööki.

Registreerimine: huvikool@lasteklubi.ee

Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.