Filmilaager
Film, Loovus

Filmilaager

  • Lastele vanuses: 7-15a
  • Asukoht: Tartu
  • Toimumisaeg: 26.07.21 - 30.07.21
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 170 eurot

Oled multimeediahuviline ja tunned, et nüüd on aeg küps ise filmi teha. Võib-olla oled selles vallas ka juba esimesi katsetusi teinud? Meie laager on just hea koht sulle. Saad tutvuda filmitegemise telgitagustega, filmikunstniku tööga ja omandada praktilisi nippe ning oskusi. Õpid, kuidas kirjutada stsenaariumi, kuidas juhendada näitlejat, kuidas heli üles võtta, kuidas grimmi teha ja kuidas selle kõike hiljem kokku panna. Erakordselt lõbus ja mitmete põnevate üllatustega täidetud laager aitab kindlasti  leida uusi sõpru ja arendab meeskonnatöö oskusi.

Laager toimub koostöös MTÜ Fuff ja MTÜ Loona Loomekeskus. Laagri juhendajad on oma ala tipptegijad Edina Csüllög, Eva Kübar, Helen Ehandi, Urmas Reisberg ja Janno Puusepp.

Igasse päeva jagub põnev avastusretk või väljasõit, temaatilised tegevused, lõbusad mängud ja soe lõunasöök. Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

Laager kestab esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00.

Laagri osalustasu: 170 eurot
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, vajalikke materjale ja sooja lõunasööki ja õhtuoodet.

Registreerimine: kodulehel või huvikool@lasteklubi.ee, lisainfo tel 5554 7909.

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.