Detektiivilaager
Loodus, Loovus, Sport

Detektiivilaager

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Tallinna kesklinn
  • Toimumisaeg: 09.08.21 - 13.08.21
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 140 eur kuni 16.05, 150 eur alates 17.05

Detektiivilaager kutsub ja ootab kõiki 6-10aastaseid avastamis- ja seiklushimulisi poisse ja tüdrukuid. Uurimist ja uusi teadmisi jagub tervesse nädalasse. Detektiivilaagris kehastume detektiivideks, uurime asitõendeid ja otsime aardeid erinevatest paikadest, võttes appi ka metalldetektori. Mängime läbi detektiivide rollimänge ja lavastusmänge, arendame luuramis- ja peitmisoskusi ning õpime salakoode lahti murdma. Metsapäeval matkame Pirita Ürgorus, kus õpime, kuidas metsas kompassiga liikuda ja maastikul nähtamatuks jääda. Võimalusel valmistame ka ise lõkketoitu. Laagri jooksul satume vanalinna detektiive mängima, Kadrioru parki orienteeruma ja QR koodi jahile. Ühe laagripäeva veedame Vabaõhumuuseumis, kus paneme end proovile maastikumängus ja saame teada, kuidas inimesed vanasti elasid. Võimalusel külastame erinevaid muuseume.

Igasse päeva jagub põnev avastusretk või väljasõit, temaatilised tegevused, lõbusad mängud ja soe lõunasöök. Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

Laager kestab esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00.

Laagri osalustasu:
140 eur registreerides kuni 16. maini
150 eur registreerides alates 17. maist
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, vajalikke materjale ja sooja lõunasööki ja õhtuoodet.

Registreerimine: kodulehel või huvikool@lasteklubi.ee, lisainfo tel 5554 7909.

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

 

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.