Animatsioonilaager
Film, Loovus

Animatsioonilaager

  • Lastele vanuses: 7-15a
  • Asukoht: Viimsi
  • Toimumisaeg: 12.07.21 - 16.07.21
  • Kestus: 5 päeva
  • Hind: 170eur

Oled vaadanud palju multifilme ja tunned, et nüüd on aeg küps, et ise animatsiooni teha. Võib-olla oled selles vallas ka juba esimesi katsetusi teinud? Meie laager on just hea koht sulle, et oma huvi animafilmide vatsu edasi arendada. Saad tutvuda animatsiooni telgitagustega, erinevate liikide- ja võimalustega, stop motion studio programmiga ja veel paljude muude praktiliste oskustega. Õpid kuidas kirjutada stsenaariumi, kuidas juhendada näitlejat, kuidas heli üles võtta, kuidas grimmi teha ja kuidas selle kõike kokku panna. Erakordselt lõbus ja mitmete põnevate üllatustega täidetud laager aitab kindlasti  leida uusi sõpru ja arendab meeskonnatöö oskusi!

Laager toimub koostöös MTÜ Fuff ja MTÜ Loona Loomekeskus. Laagri juhendajad on oma ala tipptegijad Helen Woolston, Liisi Kokk, Edina Csüllög.

Igasse päeva jagub põnev avastusretk või väljasõit, temaatilised tegevused, lõbusad mängud ja soe lõunasöök. Tule saa uusi sõpru ja veedame üheskoos toredaid suvepäevi!

Laager kestab esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00.

Laagri osalustasu: 170 eurot
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, vajalikke materjale ja sooja lõunasööki ja õhtuoodet.

Registreerimine: kodulehel või huvikool@lasteklubi.ee, lisainfo tel 5554 7909.

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

 

 

Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.