Robootika ja nutiring “Päriselu vs tehnoloogia” 6-10a
Loovus, Robootika, Tehnoloogia

Robootika ja nutiring “Päriselu vs tehnoloogia” 6-10a

  • Lastele vanuses: 6-10a
  • Asukoht: Tallinna kesklinn, Tuukri 11
  • Toimumisaeg: T 16.30
  • Kestus: 45minutit
  • Kordus: 1 kord nädalas
  • Juhendaja: Marii Maamägi
  • Hind: 31 €/kuu; 12 €/kord

Kas sinu elust on puudu võimalus uurida reaalse maailma väljakutseid, kasutades võimalike lahenduste loomiseks robootikat ja tehnoloogiat? Väike Päike robootika ja nuti huviring pakub lõbusaid ja praktilisi kogemusi, mis panevad lapsed huvi tundma ja uurima teda ümbritsevat maailma. Ole valmis proovima inseneri, disaineri, arhitekti ja leiutaja ametit. Kõik nad tegelevad tuleviku planeerimisega. Kas juba tundub põnev?

Igal kuul uued lahendust vajavad väljakutsed, uued läbiviidavad katsed ja ehitamiseks uued robotid. Meie projektid julgustavad probleemide lahendamist ja koostööd - oskused, mis annavad teie lapsele eelise tulevikuks. Oleme huvringis loonud toetava õpikeskkonna, mis julgustab loovust, uurimist ja praktiliste probleemide lahendamist.

Teie laps võib uurida teemasid, mis ulatuvad hõõrdumise mõjudest autodele kuni elektri juhtimiseni. Meile meeldib leida teemasid, mis õhutavad uudishimu ja panevad teie lapse arendavatesse olukordadesse.

Huviringi oodatakse 6-10-aastaseid lapsi, kes soovivad robootikat kasutades maailma paremaks muuta, kogeda loovat õhkkonda, leida parimaid kaaslasi ja näha oma kõige pöörasemaid ideid elluärkamas. Põhiteemad: koostöö, kreatiivsus, tehnoloogia, robotid, põnevad külalised.

NB! Huviringi esimene tund toimub 15. septembril.

Valides mitu huviringi saab arvel soodustust 10%.
Õe-venna soodustus arvel 10%.

3-10-aastaste laste huviringide tasu on koolituskulu, millelt on võimalik taotleda tulumaksu tagastust.