Ema ja lapse võimlemine 2-12k
Liikumine, Võimlemine

Ema ja lapse võimlemine 2-12k

  • Lastele vanuses: 2-12k
  • Asukoht: Viimsi, Kraavi tee 1
  • Toimumisaeg: T 11.00
  • Kestus: 45 minutit
  • Kordus: 1 kord nädalas
  • Juhendaja: Kristin Tammeoks
  • Hind: 31 €/kuu; 12 €/kord

Tund, mis põhineb liikumisel, mängul, koostööl, avastamisel ning uuesti ja uuesti proovimisel. Tundi tuleb laps koos vanemaga ja mõlemad on terve aja aktiivselt kaasatud, mis  muidugi ei tähenda, et laps alati ja kõike kohe kaasa teeb. Küll aga teevad vanemad ja suurte eeskujudena inspireerivad selle käigus lapsi. Mängud ja tegevused, mis välja pakutakse on põnevad kõigile osapooltele. Hea tuju, vaba õhkkond ja ohutu tehnika on peamised, et juba omandatule lisaks ka uut õppida.

Beebide gruppi on oodatud need lapsed, kes veel ringi ei kõnni. Läbi puudutuste, silituste, võimlemisliigutuste, niisama kiigutuste ja muu stimulatsiooni keskendume ennekõike kontakti loomisele. Aitame neil turvaliselt seda maailma ja enda tegemis selles tunnetada. Kinnitame, et see on üks tore koht, mida rahulikult omas tempos koos oma kõige lähemate ja ka uute sõpradega avastada. Terve tunni jooksul anname vanemale juhiseid, kuidas oma kehatunnetust parandada: kuidas toetuvad jalad, mis asendis on selg, kuidas jälgida hingamist ja kaasata see siselihaste harjutustele. Paneme tähele kus ja millal tekivad ülekoormusest pinged meie kehas ja sellest tulenevad valud (selg, turi, randmed jne). Teeme toonust tõstvaid  harjutusi koos ja ilma lapseta. Anname sobivatel hetkedel lastele vaba mängu aja ja teeme venitusi, mis on suunatud tasakaalustama sundasendeid, milles viibime väikelapsega tegelemisel. Avame rindkere, parandame selja liikuvust ja toonust.

Valides mitu huviringi saab arvel soodustust 10%.
Õe-venna soodustus arvel 10%.

Beebide ja alla 3-aastaste laste huviringidelt ei ole võimalik tulumaksu tagastust taodelda, kuna nende tegevust reguleerib täiskasvanute koolituse seadus ja sellest lähtuvalt ei kuulu see teenus tulumaksu tagastuse alla.